Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Hliníková pergola a zimní zahrada k sobě pasují

zimni-zahrada-hnedaZimní zahrady začaly být v povědomí lidí již v 17. století, kdy sloužili pro celoroční pěstování pomerančovníků. Měli pevné zděné stěny s velkými okny, kde se topilo, aby se tam stále udržovalo příjemné klima pro rostliny. Pěstovat pomerančovníky mohli jen lidé z vyšší společnosti a šlechta, protože to byla velmi nákladná investice.

Proto si dříve zimní zahradu nemohl dovolit každý a byla známkou luxusu. Dnes tomu tak ale již není, protože hliníkové zimní zahrady od společnosti ALcentrum, s.r.o. si může dovolit téměř každý.

Dnes jsou zimní zahrady oblíbené díky jejich celoročnímu používání, rozšiřují nám obytný prostor, který můžete využít různě. Zimní zahrada nás dokáže propojit s naší zahrádkou a s přilehlou přírodou. Můžeme zde umístit i teplomilné rostliny, které nám prostor obzvláštní a zpříjemní.

Nabídka zimních zahrad

    • Sezónní zimní zahrada

Sezónní zimní zahradu můžete využívat v období od jara do podzimu. Ale rostliny zde můžete nechat přezimovat i v chladnějších měsících. Konstrukce sezónní zimní zahrady je tvořena nepřerušeným tepelným mostem, proto jsou zde tepelné ztráty vysoké a není vhodné trávit zimní měsíce uvnitř zahrady.

    • Celoroční zimní zahrada

Přejete si zimní zahradu, ve které budete moci trávit i chladné dny a kochat se pohledem do zasněžené zahrady s hrnkem kávy v ruce? Právě pro vás je ideálním řešením celoroční zimní zahrada, která je tvořena přerušeným tepleným mostem a nehrozí žádné tepelné ztráty. Získáte rozšířený prostor, který můžete plnohodnotně využívat, například jako jídelnu, pracovnu nebo jen místo pro pobyt s přáteli.

Varianty hliníkových zahrad

    • Hliníková zimní zahrada PROFI

U zimní zahrady PROFI můžete najít vyvážený poměr mezi kvalitou a přijatelnou cenou. Je to zlatá střední cesta mezi produkty. Vybírat můžete až z 20 různých rozměrů v barvách stříbrná, hnědá, antracit nebo sněhově bílá. Pokud vám nebude vyhovovat ani jeden odstín, můžete si barvu vybrat za příplatek z barevné stupnice RAL.

    • Hliníková zimní zahrada DELUXE

Naší nejluxusnější řadou mezi zimními zahradami je varianta DELUXE, kterou dodáváme společně s bezpečnostním sklem a speciálně zesílenými profily. Zvolit si můžete jak rozměr zahrady, tak její odstín. Detaily zimní zahrady DELUXE jsou propracované v luxusním provedení.

    .

Zaujala vás naše nabídka?

Líbila se vám naše nabídka hliníkových zimních zahrad? Neváhejte nás kontaktovat.