Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Hlavní výhody zimní zahrady

zimni zahradaZimní zahrada vám dokáže poskytnout ideální úkryt, když venku zrovna nevládne příjemné počasí. Zimní zahradu můžeme přistavět k hliníkové pergole a vy tak můžete trávit svůj volný čas v blízkém kontaktu s přírodou.

Společnost Alcentrum, s.r.o. má pro své klienty v nabídce 2 typy zimní zahrady. Rádi vám představíme hned několik výhod proč si pořídit právě hliníkovou zimní zahradu od společnosti ALcentrum. Jsme českou společností s dlouholetou praxí. Na prvním místě je pro nás spokojený zákazník a snažíme se přiblížit jeho požadavkům a splnit mu tak přání o krásnějším bydlení.

Využijte svůj prostor u domu maximálně a pořiďte si místo, kde budete trávit volné chvilky s rodinou za každého počasí. V létě vás hliníková zimní zahrada dokáže ochránit před prudkým sluncem, na podzim, i když venku budou plískanice, zde můžete s přáteli sedět u vína a v zimě se kochat pohledem do zasněžené zahrady u horkého čaje.

Hlavní výhody

Konstrukce z hliníku je velmi odolná a nabízí spoustu výhod. Rádi vám některé představíme:

 

  • Hliníkovou zimní zahradou získáte obytný prostor navíc. I za nepříznivého počasí, zde můžete trávit svůj volný čas. Vše s vámi naplánujeme podle vašich požadavků, které se budeme snažit maximálně splnit.
  • Konstrukce z hliníku nepotřebují žádnou údržbu, nevyžaduje každoroční nátěr, jako tomu může být u dřevěných konstrukcí. Pokud se vám bude zdát znečištěna, postačí saponát s vodou. Zimní zahrada je ošetřena odolnou vypalovanou barvou KOMAXIT, která je stálá.
  • Hliníková zimní zahrada disponuje dlouhou životností, díky kvalitním hliníkovým profilům, které odolávají povětrnostním vlivům. Oproti dřevěným konstrukcím, vám hliníková vydrží mnohem delší dobu.
  • Odstín zimní zahrady si můžete vybrat ze stupnice barev RAL, kde naleznete až 200 různých odstínů. Zimní zahrada dodá vaší zahradě šmrnc svým elegantním a moderním vzhledem.
  • Pokud se rádi staráte o květiny, tak si můžete ze zimní zahradu vytvořit přímo oázu plnou květin, které by v chladnějších měsících venku nepřezimovali.

Naše nabídka je rozsáhlá

Mimo výrobu zimních zahrad se specializujeme také na hliníkové pergoly, zahradní altány, přístřešky nad dveře, garážová stání nebo hliníkové ploty a plotové zástěny.

Kontaktujte nás, rádi vám poskytneme veškeré informace, můžeme vám zpracovat nezávislou cenovou nabídku.