Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 736 528 889

Elegantní zimní zahrada od nás

zimní zahrada 3Společnost ALcentrum, s.r.o. pro vás vyrobí elegantní a praktické zimní zahrady z hliníkových profilů k vaší spokojenosti. Nastíníme vám, proč se vyplatí investovat své finance do zimní zahrady. Zimní zahradu oceníte v jakémkoliv počasí.

Pokud si pořídíte celoroční zimní zahradu, můžete ji využívat celoročně i v mrazivých dnech. Díky tomu v ní můžete přes zimu pěstovat exotické rostliny. I sezónní zimní zahrada má něco do sebe. Jistě se u vás v době najdou rostliny, které potřebují dostatek denního světla, ale naopak chladnější prostřední. Jste-li milovníkem rostlin, určitě si pořiďte ke svému domu zimní zahradu a můžete si v ní vytvořit svou džungli.

Typy zimních zahrad

    • Celoroční zimní zahrada

Zimní zahrada rozšíří váš obytný prostor, který můžete využít pro setkávání s přáteli, pro odpočinek u kávy. Budete v neustálém souladu s přírodou, protože zimní zahrada vytvoří mezi vaším domem a zahradou mezičlánek. Můžete ji využívat po celý rok jako plnohodnotný obytný prostor, perfektně by se do zimní zahrady hodila pracovna nebo jídelna s dokonalým výhledem do zahrady. Celoroční zimní zahrada je vyrobena z přerušeným tepelným mostem, díky tomu se netvoří žádné teplené ztráty.

    • Sezónní zimní zahrada

Pro pobyt v sezónní zimní zahradě jsou vhodné měsíce pouze od jara do podzimu. V zimě si do ní můžete uschovat rostliny, které nemohou být na přímém mrazu. Konstrukce je tvořena nepřerušeným tepelným mostem, takže jsou zde velké teplotní ztráty a nelze být v zimní zahradě v chladných měsících.

Varianty zimních zahrad

    • Zimní zahrada PROFI

Zimní zahradu PROFI nabízíme za přijatelné ceny v super kvalitě. Vybírat můžete ze 4 standartních odstínů, bílá, antracit, hnědá a stříbrná. Můžete si také vybrat s příplatkem z barevné stupnice RAL, kde naleznete až 200 barevných odstínů. Můžete si vybrat barvu konstrukce, která bude dokonale ladit s barvou plastových oken.

    • Zimní zahrada DELUXE

Naší nejluxusnější řadou je varianta DELUXE, která splní očekávání i u té nejnáročnější klientely. Vybírat můžete jak rozměr, tak barevný odstín pergoly. Dodáváme ji společně s bezpečnostním sklem a se speciálně zesílenými profily.

Líbí se vám některá z variant zimních zahrad

Stačí si jen vybrat z nabízených variant a hliníková zimní zahrada může brzy zdobit vaší zahradu. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s výběrem.