Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Dárkový poukaz od Ježíška? Ano, na hliníkovou zimní zahradu.

Vánoční shon pomalu ale jistě nastává a vy se trápíte tím, čím obdarovat rodinu.

Již dlouhou dobu toužíte po zimní zahradě? Uchopte příležitost pevně do rukou a spojte příjemné s užitečným! Darujte rodině dárkový poukaz na hliníkovou zimní zahradu.

Naše společnost Alcentrum vám zhotoví vysněnou zimní zahradu, kterou budete moci užívat celoročně. Nejen, že si zvětšíte obytný prostor, ale získáte tak i místo v samém srdci zahrady, kde budete moci trávit čas se svými blízkými. Neotálejte dlouho, a zavolejte si o dárkový poukaz.

Jaké jsou technické parametry hliníkové zimní zahrady?

Zimní zahrady jsou vyráběny z hliníkové konstrukce, které jsou povrchově upravené práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT. Díky tomuto provedení jsou veškeré přístřešky odolné proti jakémukoliv mechanickému opotřebení a jsou téměř bezúdržbové.

Barevné odstíny hliníkové zimní zahrady můžete vybrat z bílé, stříbrné hnědé nebo antracitové. Nehodí-li se vám žádná uvedená barva? Pak nezoufejte, za příplatek si můžete vybrat z dalších 200 různých odstínů barev.

Zastřešení je z polykarbonátu s UV ochranou o tloušťce 16 mm a zvolit si můžete mléčný nebo čirý.

Nadchnou vás výhody hliníkové konstrukce

Všechny naše hliníkové konstrukce včetně hliníkových zimních zahrad mají vskutku skvělé výhody:

  • velmi dlouhá životnost
  • bezúdržbovost
  • vskutku originální a nadčasový vzhled
  • odolnost a stálost

Je zimní zahrada váš sen?

Vánoce jsou časem splněných přání, proto je na čase si sen splnit. Darujte pod stromečkem dárek pro celou rodinu, a tím je dárkový poukaz na hliníkovou zimní zahradu. O svátcích budete moci společně vzhled své zimní zahrady vybírat a po vánočních svátcích zimní zahradu objednáte.