Rozšiřte obytný prostor vašeho domu o hliníkovou zimní zahradu

Rozšiřte obytný prostor vašeho domu o hliníkovou zimní zahradu

Každý centimetr se počítá, a proto je nejvyšší čas rozšířit i váš obytný prostor. Ideálním řešením se stává hliníková zimní zahrada, která je mezi našimi klienty čím dál více oblíbeným produktem.

Zimní zahradu můžete využívat celoročně a získáte tak další prostor pro relaxaci, přiblížíte se své zahradě i za nepříznivého počasí a své rodině dodáte místo, kde můžete trávit čas bez televize nebo výpočetní techniky.

Jak plánovat zimní zahradu

Je důležité si rozmyslet zda chcete hliníkovou zimní zahradu využívat pouze sezonně nebo celoročně. V případě, že ji chcete využívat cel rok, je potřeba její stavbu naplánovat s ohledem na rozmary počasí, tak aby vám uvnitř bylo opravdu příjemně.

Orientaci hliníkové zimní zahrady podmiňuje několik faktorů. Nejprve se podívejte na dispozice vašeho pozemku a řešení domu. Důležitým činitelem, který ovlivňuje celkové klima v zimní zahradě je její umístění. Každá světová strana má své klady i zápory.

  • Jižní strana vhodný v případě, že chcete využívat sluneční energii pro její vytápění. V teplém nebo parném létě bude potřeba často větrat nebo využívat stínící techniku, případně klimatizační jednotku.
  • Severní strana nabízí prosvětlený stín. Nemusíte se bát ostrého slunce v létě. Nicméně je obecně platné, že severní strana je chladnější a tmavší než ostatní tři.
  • V případě, že chcete využívat hliníkovou zimní zahradu jako jídelnu, pracovnu nebo relaxační místnost, pak ji doporučujeme orientovat na západ nebo východ. Klima v zimní zahradě bude vyrovnané klima.

Nabídka společnosti ALcentrum

Společnost ALcentrum, s.r.o. nabízí svým klientům 2 druhy zimních zahrad. PROFI hliníková zimní zahrada nabízí zlatou střední cestu mezi kvalitou a cenou. Vybírat můžete ze 4 různých odstínů v základu, za příplatek pak z celé škály RAL.

Varianta hliníkových zimních zahrad DELUXE je vyrobena z nejluxusnějších materiálů a je určena pro náročnější klientelu.

Vyberete si svou zimní zahradu

Neváhejte nás kontaktovat a vybrat si svou vysněnou zimní zahradu z hliníku.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy