Chcete se na něco zeptat? Volejte: 739 292 921‬ nebo 732 607 221

Chcete darovat nevšední dárek? Zimní zahrada je skvělou volbou.

jidelnaVánoce už jsou skoro za dveřmi a vy nemáte vymyšlený rodinný dárek pod stromeček? Máme pro vás skvělý tip, a tím je zimní zahrada k vaší pergole, která udělá radost celé rodině.

Zimní zahrada poskytne úkryt vašim teplomilným rostlinám, které by venku na mrazu nepřežili. Zařídíte si tak prostor navíc pro relaxaci nebo posezení s přáteli.

 

 

 

 

Technické parametry zimní zahrady

Zimní zahrady jsou vyráběny z hliníkových profilů, které jsou kvalitní a odolné vůči nepříznivému počasí. Mají tedy dlouhou životnost a nepotřebují žádnou údržbu.

Hliníkové slitiny jsou stříkané práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT. Hliníkové slitiny jsou tak velmi odolné vůči mechanickému poškození.

Zastřešení hliníkové zimní zahrady je řešeno polykarbonátem o tloušťce 16 mm. Klienti si mohou vybrat střešní krytinu v barvě mléčná nebo čirá.

Výhody hliníkové zimní zahrady

Hliníkové zimní zahrady mají dlouhou životnost, protože jsou vyrobeny z hliníkových slitin, které nepodléhají povětrnostním vlivům.

Další velkou výhodou je bezúdržbový materiál zimní zahrady. Nemusíte se starat o nátěr nebo nástřik, jako tomu musí být u dřevěných konstrukcí.

Naše zimní zahrady mají universální vzhled. Proto se vám budou hodit ke kterékoliv stavbě i kterékoliv hliníkové pergole. Odstín si můžete vybrat podle svého uvážení. Abychom docílili perfektního sladění odstínů, přijedeme přímo k vám, zaměříme si projekt zimní zahrady, který po společné konzultaci zhotovíme.

Jakou zvolit variantu zimní zahrady?

    • Sezónní zimní zahrada

Sezónní zimní zahrada se využívá od jara do podzimu, takže není tak finančně nákladná, protože ji nemusíte v zimě vytápět, ani si ji pořizovat z kvalitních materiálů, které udrží teplo.

    • Celoroční zimní zahrada

Oproti tomu celoroční zimní zahrada je nákladnější a to z důvodu použitých materiálů. Jde především o kvalitní izolační sklo, kterým neunikne teplo. Na druhou stranu si budete užívat teplo a relaxaci ve vaší zimní zahradě, když venku nebude zrovna vlídné počasí.

Toužíte po hliníkové zimní zahradě.

Pokud jste se rozhodli, že pod stromeček pořídíte zimní zahradu pro celou rodinu, tak nás kontaktujte, a my s vámi rádi všechno probereme a společně domluvíme podrobnosti.